Кадър Фб
Мътилка тече от чешмите във Варна.
Ако някой няма вода, ние имаме и е под 5 лева на кубически метър. Заповядайте!, пише гражданин от квартал Младост във Варна, който пусна снимки в социалната мрежа.
Ехееее , за няма и 5 лева , даже са ти я оцветили ! Това е то качествена услуга !, коментира шеговито друг.
Осветената е на промоция до утре. Плащаш един кубик, получаваш два. За първите 100 кубика предлагам и безплатна доставка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нов случай на СПИН в Горна Оряховица
Дата: 24/06, 10:03
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 24/06, 09:57
Варненец с 3 промила блъсна паркирани коли и заплаши потърпевшите с пистолет
Дата: 24/06, 09:52
Делян Добрев вече не е депутат – парламентът прие оставката му
Дата: 24/06, 09:491 Коментар
Жители на Хисаря блокират пътя Карлово-Пловдив
Дата: 24/06, 09:45