кадри bTV
редактор Веселин Златков
Емблематичната актриса Аня Пенчева призна, че гледа с огромен страх към бъдещето. Тя призна ви интервю по bTV, че настръхва от това, как изкуствения интелект влияе на човешките отношения и докъде може да доведе това.
„Фантастичното днес е реалността утре. Не трябва да допускаме това, трябва да бъдем човечни”, заяви звездата от сцената и екрана в „Преди обед”.

„Не може бъдещето да е това!”, каза още Пенчева и призова хората да изпитват истинските неща в живота, преди той тотално да се е променил. Тя призова хората да ходят на театър, преди той да е изместен от виртуалната реалност, което явно сериозно я притеснява.
„Не отлагайте. Кафето като се отложи, то изстива. Животът като се отложи, идва старостта”, каза още актрисата, като допълни, че според нея театъра е за млади хора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Боен самолет на САЩ спря танкер, опитал да пробие блокадата на ирански пристанища
Дата: 06/05, 21:43
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 21:40
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 21:40
Славчо Велков: Който си купува евтина сигурност, си купува ядове
Дата: 06/05, 21:34