Иво Христов към кмета на Бургас: Не оставяте шанс на никакви други градове


20/08/2026, 10:26

Кадър Ютуб

Изградили сте работещ екип и един образцов модел на междупартиен консенсус в името на доброто на града, каза вицепремиерът и добави, че е убеден в успеха с домакинството на Евровизия 2027

Поздравления към вас и екипът ви за спечеленото домакинство на Евровизия, тъй като трябва да призная, че Бургас не остави много шансове на своите конкуренти. Това каза  вицепремиерът Иво Христов, предаде Флагман

Току-що кметът на Бургас го посрещна в кабинета си, за да обсъдят детайли по работата за Евровизия през 2027 г. Зад градоначалника има подготвена презентация и цялостна стратегия за домакинството на песенния конкурс. 

„Вие се готвите за нещо голямо от години, защото Евровизия се появи като предизвикателство през май, а вече бяхте изградили голяма зала, бяхте постегнали инфраструктурата. Изградили сте работещ екип и един образцов модел на междупартиен консенсус в името на доброто на града. В този смисъл спечеленото домакинство е съвсем логична последица от това многогодишно усилие“, заяви Христов. 

Убеден съм, че ще се справите, каза още той, след като пожела успех на кмета и екипа му. 

Очаква се брифинг малко по-късно днес. 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Омбудсманът с препоръка да се гарантира безплатното пътуване на децата до 14 г. в градския транспорт
Дата: 20/08, 12:28

ЕФЕ: Новият враг на Европа: сушата ще става все по-честo срещано явление през следващите години
Дата: 20/08, 12:24

Гърция готова да пази България от Иран
Дата: 20/08, 12:21

Пожар унищожи снегорин и трактор във Вършец, огнеборци спасиха 25 тежкотоварни машини
Дата: 20/08, 12:21

Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 20/08, 12:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия