Пиксабей
Мартин Карбовски разбуни духовете в социалната мрежа с разтърсващ пост за Черешата.
Ето какво пише:
Черешата е смърт, която умира без теб.
Смърт е с теб, която умира без череша.
Умирането е без теб, когато черешата е.
Е черешата без теб, когато умирането …
Бръм бръм физиката на тъгата
Химия на радостта
Кемикал брадърс
Физикал систерс
Истината е, че претенцията на красивите куходуми
е без душа. Но пък тиражът създава временна победа. Но пък победата е осигурена от бръм брум политиката на мъката за мнозинството и награди за единици.
Политиката не е литература. Литература е некупената череша на опозицията."
Ето и част от коментарите:
Не разбирам какво иска да каже лирическия герой, явно е само за лауреати на Букър
По мотиви от Гошо Господина.
Черешова букъристика.
Тази година градушката съсипа не само черешите, но и набедените букъри...Толкоз!
Мартине лягай си.. Пиян си... неделя 3 сутринта...
Пак те е ударила музата ![]()
![]()
Даааа, първо си казах:Господи, какво му става на Карбовски?После се сетих за "Букъра" и се успокоих за Мартин...
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Според Тръмп Иран е дал съгласие за ядрени инспекции, Техеран отрича
Дата: 23/06, 19:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 19:50
Едва всяко седмо укритие в блок във Варна е в добро състояние
Дата: 23/06, 19:46
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 19:40
Рекордните горещини във Франция застрашават реколтата от зърно
Дата: 23/06, 19:31