Снимка: Белият дом
Милиардерът Илон Мъск написа в социалната си мрежа "X", че съжалява за "някои неща, които каза" за президента на Съединените щати Доналд Тръмп миналата седмица, добавяйки, че те са "стигнали твърде далеч", предава БНР.
Мъск и Тръмп започнаха публична вражда, след като милиардерът напусна американската администрация и разкритикува водещия законопроект за разходите и данъците на Тръмп.
Илон Мъск публикува, след което изтри няколко твърдения за Тръмп, включително, че президентът е в така наречените "досиета Епстийн", които са документи, събрани за финансиста и сексуален престъпник Джефри Епстийн.
В отговор Тръмп заплаши да анулира държавните договори, възложени на компаниите на Мъск и мандата за електрически превозни средства, което би навредило на автомобилния производител Tesla.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
90 граждани на САЩ са в неизвестност след наводнението в Непал
Дата: 27/08, 20:13
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 27/08, 20:10
Мъж почина в голям магазин в Бургас
Дата: 27/08, 19:58
Стоянов: Чаканите 8 самолета F-16 няма да кацнат у нас преди 2030 г.
Дата: 27/08, 19:53