Иззеха списъци с имена, пари и предизборна бюлетина от складова база в самоковско село


07/04/2026, 21:15

Снимка: Булфото

От складова база в самоковското село Белчин са иззети списъци с имена, сума в размер на 6760 евро, флаер и предизборна бюлетина. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР – София, след като техни служители и полицаи от Районно управление – Самоков са извършили претърсване на складовата база. 

Действията на полицията са били за пресичане на подготвяни престъпления против политическите права на гражданите, посочва БТА. Акцията се е състояла вчера. 

Образувано е бързо производство по Наказателния кодекс за престъпления против политическите права на гражданите. 

В началото на месеца служебният министър председател Андрей Гюров съобщи, че са иззети над половин милион евро при акции на полицията във връзка с предстоящите избори.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



В Шумен пристигнаха хартиените бюлетини за парламентарните избори на 19 април
Дата: 07/04, 23:08

Почина Мирча Луческу
Дата: 07/04, 23:00

Елизабет от "Ергенът": Варна хич не го харесвам като град. Малко са ми селяни там
Дата: 07/04, 22:53

Самопровъзгласилият се за иподякон Атанас Стефанов атакува колата на министър Нейнски
Дата: 07/04, 22:47

Определиха места с лед на Луната, които могат да послужат като посока за бъдещи кацания
Дата: 07/04, 22:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия