14-годишен в болница, изпил бутилка „твърд“ алкохол


26/12/2013, 20:45

14-годишно момче е било настанено с алкохолно отравяне в Русенската болница, съобщиха от Центъра за спешна медицинска помощ.

Инцидентът станал на бъдни вечер в социалния дом за деца в село Стърмен. Момчето купило и изпило около 700 грама „твърд“ алкохол. След консумацията му буквално изпаднало в алкохолна кома. Намерено било в несвяст от възпитател в социалното заведение, който сигнализирал в Спешна помощ. По думите му, състоянието на детето било много сериозно, даже за известно време било загубило зрението си. След болничното лечение опасност за живота му няма.

Полицейското разследване установило, че детето е купило само алкохола. Не може да се счита, че има организация за внасяне на алкохол в дома за деца, смятат униформените.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Турция издаде заповед за арест на Нетаняху
Дата: 21/08, 16:38

39 градуса на сянка измерени в Русе
Дата: 21/08, 16:341 Коментар

Обвиненият за убийството в Съединение: Не искам на свобода, искам да си почина в ареста
Дата: 21/08, 16:291 Коментар

Пожар до жп линията край Вълчи дол
Дата: 21/08, 16:24

Пътнически автобус спука гума на магистрала "Тракия"
Дата: 21/08, 16:233 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия