Пиксабей
32-годишен рецидивист от Варна е в ареста на Второ РУ за извършена от него кражба, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР в областния град.
По данни на полицията преди седмица задържаният е успял да отмъкне няколко кутии шоколадови бонбони от супермаркет. Вчера, служителите на реда са го установили и заловили, като са образували досъдебно производство.
При друг случай 46- годишен варненец, който също е известен на МВР, е задържан в събота в ареста на Първо РУ. Мъжът е посегнал на козметични продукти от голяма верига за дрогерия. Светкавичните действия на полицията довели до залавяне на крадеца, след като бил подаден сигнал от търговския обект за изчезналите стоки. Служителите на реда са образували бързо производство срещу извършителя, посочват от ОДМВР-Варна.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
При изключително опасни условия: Пожарникари извадиха куче от преливника на язовир
Дата: 09/08, 15:23
Шофьор с положителен тест за наркотици подхвърли 100 евро подкуп на полицаи край Поморие
Дата: 09/08, 15:10
Испания провери около 200 пристигащи от Италия след възстановяването на граничния контрол
Дата: 09/08, 15:04
⚓ В очакване на празника на Варна! 💙
Дата: 09/08, 15:00
Голям пожар затвори движението по Подбалканския път край село Злати войвода
Дата: 09/08, 14:58