кадър Нова нюз
редактор Веселин Златков
Спирането на ударите между Израел и Иран е добра новина за днес, но все още нищо не е подписано, това каза по Нова нюз анализаторът и бивш вицепремиер Румяна Бъчварова. Тя коментира, че никой не знае какво е предложено и прието за да бъде постигнато примирието. По нейно мнение, сега ще трябва да се поемат ангажименти и от двете страни, което не гарантира, че скоро няма да сме отново в изходната точка на конфликта.
Бъчварова каза, че според специалисти нанесените поражения в Иран ще забави ядрената програма на страната с не повече от два месеца. Големият въпрос е дали ще има смяна на режима в Техеран, подчерта тя.
Това обаче е сложен въпрос, защото Иран се управлява в от много силен режим, с много силен религиозен фактор и много раздробена опозиция, обясни Бъчварова. Тя допълни, че в крайна сметка думата за промяната в държавата е на иранския народ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спецакция на СДВР: 19 арестувани
Дата: 09/05, 16:03
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 15:50
Емил Дечев: МВР-служители изскачат в архива на Петьо Еврото
Дата: 09/05, 15:45
Пламен Китипов: Заплатата на главния архитект на Варна е запорирана по искане на общината
Дата: 09/05, 15:24