Петков подава оставката си като депутат в понеделник


27/06/2025, 19:04

Булфото

Кирил Петков все още не е входирал оставката си като депутат в Народното събрание. Това ще се случи в понеделник, съобщиха за Нова от „Продължаваме Промяната”. Очаква се оставката да бъде гласувана в сряда.

От парламента потвърдиха, че за последните два дни той е уведомил председателя на Народното събрание, че ще отсъства.

На 25 юни Петков обяви, че подава оставка като съпредседател на ПП и като депутат от партията в 51-вото Народно събрание. Рокадата дойде след скандала с общинските кметове и съветници, които напуснаха формацията заради обвинения към ръководството в натиск за сключване на обществени поръчки с определени фирми.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Смилов: Новият правосъден министър ме притеснява
Дата: 08/05, 10:09

Явор Дачков: Много добра реч на Румен Радев в парламента
Дата: 08/05, 10:08

Ипотечен калкулатор - или кога да си направите сметката, преди да вкарате депозит за жилище?
Дата: 08/05, 10:08

„Асфалтът е колкото нокът“: Спорен ремонт на 500 метра улици в село Лик - за над 50 хиляди евро преди изборите
Дата: 08/05, 10:02

Кирил Петков за кабинета „Радев“: Хората зад ИТН свалиха моето правителство. Успели са да кадруват и днес
Дата: 08/05, 09:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия