Снимка ФБ
Димитър Митков се раздели с родния си Спартак с кратък, но емоционален пост.
Завинаги в сърцето - до нови срещи! 1918, написа Митко в личния си профил във фейсбук, като думите му бяха придружени с имотикона и сърчице.
Таранът носи екипа на "соколите" през пролетта и вкара три гола - на Лудогорец, Ботев Пловдив и Берое.
Той се очертаваше като основен играч в атаката през новата кампания, но неясното бъдеще на Спартак го принуди да потърси друго предизвикателство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Първи разказ на медиците, спасили животи в катастрофата между камион и кола на АМ „Тракия“
Дата: 27/06, 12:24
При акция в Созопол: Полицията иззе голямо количество райски газ и кокаин
Дата: 27/06, 12:18
Етнофилетизмът: Използването Православието за политически цели от държавата е обявено за ерес още през 1872 година от събора в Константинопол
Дата: 27/06, 12:09
Кардиолог: По обяд не се излагайте директно на слънце
Дата: 27/06, 11:53
МО: Четири от американските самолети отпътуваха от летище „Васил Левски”
Дата: 27/06, 11:46