кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Бернарда Береану, дъщерята на журналиста Владо Береану и актрисата Лазара Златарева, известна като телевизионната Кака Лара, гостува в „На кафе” по Нова телевизия заедно със съпруга си, актьорът Сотир Мелев. Те разказаха разпалено, колко добре се развива сина им Март и се похвалиха, че за разлика от много семейства, при тях винаги има кой да го гледа, когато се наложи.
Бернарда обаче призна, че Кака Лара не е много дисциплинирана баба и макар че се грижи с много любов за внука си, не се съобразява много с напътствията на родителите му.
„При мама е на първо място забавлението. При нея е игри и песни. Аз съм забранила телевизия на детето - дай, ще му пуснем телевизия. Там правилата ги няма. Но аз не съм против това. Вкъщи има някакви правила, но при бабите и дядовците - там е купона”, коментира актрисата.

Бернарда Береану подчерта, че сестра ѝ Вая, която е на 14 и за която тя се е грижила много като малка, е най-добрата гледачка на сина ѝ. „Тя е бетон!”, каза и актрисата и похвали сестра си, че е изкарала почти максимален брой точни на изпита си по БЕЛ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Икономист: "Ние ще се борим с веригите, ще направим народни магазини", това е т. 16 от програмата на Хитлер срещу високите цени
Дата: 26/05, 15:38
Специалисти: Жените, които планират забременяване, да си изследват щитовидната жлеза
Дата: 26/05, 15:27
Времето във Варна в сряда
Дата: 26/05, 15:24
Областният управител върна три решения на Общинския съвет в Белослав
Дата: 26/05, 15:21
Две пожарни гасиха горящи автомобили на пловдивски булевард
Дата: 26/05, 15:121 Коментар