Дете почина, сгазено от пиян и дрогиран румънец. Даряват органите му на петима


31/12/2013, 15:27

Блъснато от пиян и дрогиран румънец 8-годишно италианско момиче почина от получените травми. Петима души в Италия получават шанс за живот, след като родителите на детето се съгласиха да дарят 5 от органите му, съобщава "Кориере дела сера". Стела Манци е блъсната в Рим на 27 декември вечерта. Водачът на автомобила нямал и книжка. 

Въпреки усилията на лекарите от римската клиника Бамбин Жезу, където момичето било откарано, то починало от раните си.

Черният му дроб вече беше трансплантиран на 11-годишно момиче от Виченца. Сърцето на Стела е предназначено за пациент от Неапол, двата бъбрека отиват при пациенти в Милано, а белият дроб при пациент в Рим.

21-годишният румънец ще бъде съден за убийство, но все още не е задържан под стража. Той ще бъде съден и за шофиране под влиянието на алкохол и кокаин.

 

24 часа

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Разбиха схема за изнудване: Двама младежи заплашвали хора с оръжия заради измислени дългове
Дата: 21/08, 13:16

Без вода във Варна и региона днес
Дата: 21/08, 13:06

Дете с електрическа тротинетка се блъсна в кола в Луковит, глобиха родителите му
Дата: 21/08, 12:55

МВР издирва 2 сестри на 16 и 14 години от Лехчево
Дата: 21/08, 12:54

Хванаха 20-годишен, откраднал 200 л дизелово гориво от камиони в района на Априлци
Дата: 21/08, 12:48

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия