Кадър Х, архив
Най-малко 17 души загинаха днес при израелски въздушен удар по сграда в Ивицата Газа, предаде ДПА, като се позова на контролираната от палестинското ислямистко движение „Хамас“ служба за гражданска защита, предаде ДПА.
Сградата в квартал Зейтун на град Газа е приютявала семейства, избягали от войната, съобщи палестинската служба, допълвайки, че сред загиналите има седем малолетни.
Информацията не може да бъде потвърдена чрез независими източници, отбелязва ДПА и БТА. Израелските сили за отбрана не са направили още коментар.
При друг израелски въздушен удар директорът на Индонезийската болница в Ивицата Газа Марван Султан и семейството му са били убити в дома им в град Газа, съобщи ръководеното от „Хамас“ палестинско здравно министерство.
Индонезийската болница, намираща се в град Бейт Лахия в северната част на Газа, бе прочистена от израелските сили през май и оттогава не работи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 07/05, 10:20
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 10:20
Антон Кутев, ПБ: Няма да приемаме закони, за да решаваме частни случаи
Дата: 07/05, 10:19
Интерпол с близо 270 ареста в 90 държави заради трафик на фалшиви лекарства, забележителен е случай в България
Дата: 07/05, 10:12
Захарова: Чуждите държави да евакуират дипломатите си от Киев
Дата: 07/05, 10:11