Снимка Булфото
Мъж е с тежки изгаряния по гърба и крайниците след голям пожар, избухнал край санданското село Левуново, съобщават от БНТ. Пострадалият е бил транспортиран по спешност с медицински хеликоптер за лечение в София, след като раните му са били обработени на място от медицински екипи. Информацията за инцидента бе потвърдена от Спешна помощ - Сандански.
По първоначални данни пострадалият мъж е отглеждал животни в района на село Левуново. При избухването на огъня той се е опитал да помогне в овладяването на стихията и спасяването на стопанството си, което е довело до тежките наранявания.
„Раните му са обработени и е транспортиран с медицински хеликоптер за лечение в София“, посочват медиците от Спешна помощ - Сандански.
Към настоящия момент огнената стихия е напълно овладяна. На мястото на инцидента продължават да работят екипи на пожарната и десетки доброволци, които разчистват огнищата до пълното им потушаване, пише dunavmost.com.
Движението по преминаващата в близост автомагистрала "Струма" се осъществява нормално. От Пътна полиция призовават шофьорите да преминават с повишено внимание в района на задимяването. Официалните власти уверяват, че няма опасност за населението в близките населени места.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тейлър Суифт плати 160 000 долара на общината на Ню Йорк за сватбата си
Дата: 11/07, 08:17
Мантинелата от фаталната катастрофа на АМ "Тракия" задържа автомобили с тегло над 1600 кг
Дата: 11/07, 08:11
Наградиха петимата мъже от Годеч, спасили пострадали под връх Ком
Дата: 11/07, 08:01
Слаб е пазарът за пшеница на световните борси
Дата: 11/07, 07:56
Евакуираха над 14 000 души заради тайфуна "Бави" в Тайван
Дата: 11/07, 07:51