Снимка Булфото
Столичните полицаи ще имат много работа утре и ще вземат всички необходими мерки, за да няма ексцесии.
Централната част на София ще бъде блокирана по обяд и в ранния следобед на 13 април (понеделник). Причина за това са планираните шествия на феновете на ЦСКА и Левски преди вечното дерби. Големият мач на българския футбол ще започне утре в 16:00 часа, а вратите на Националния стадион „Васил Левски“ ще бъдат отворени два часа по-рано.
Агитката на „армейците“ ще се събере на площад „Португалия“ на улица „Иван Асен II“, близо до официалния магазин на фенклуба. Оттам шествието ще се отправи към стадиона и по традиция ще пресече бул. „Цариградско шосе“.
Привържениците на „сините“ традиционно ще започнат своя поход от бул. „Тодор Александров“, където се намира Националният клуб на привържениците. След това движението им ще премине през централната част на София, пише Блиц.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Катастрофа затвори пътя Монтана - София
Дата: 12/04, 14:45
Прогноза на НИМХ за понеделник: Градусите скачат до 18°, но в един район облаците ще се задържат
Дата: 12/04, 14:35
Николай Попов, лидер на Сияние: Искаме правова държава, не едноминутно мълчание и куртоазни съболезнования
Дата: 12/04, 14:30
Дрон лети над Северния плаж в Бургас и стресира местните
Дата: 12/04, 14:29