Снимка Булфото
Кандев изригна.
Главният секретар на МВР Георги Кандев коментира в своя Фейсбук профил случая с тежкотоварния автомобил, блокирал движението в тръбата на тунел „Витиня“, посока София по време на засиления трафик след великденските празници.
"В Министерството на вътрешните работи постъпи пълната автотехническа експертиза на въпросния камион.
Данните от нея, както и резултатите от проведения първоначален следствен експеримент, показват по категоричен и безспорен начин, че превозното средство е било напълно технически изправно към момента на "инцидента", пише btvnovinite.bg.
Този факт поставя нови въпроси в рамките на вече образуваното досъдебно производство от прокуратурата.
Навлиза ли същото в следваща фаза на анализ и процесуални действия, при която следва да бъде направена преценка относно наличието на данни за евентуално повдигане на обвинения?", пита Кандев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Президентът: Трябва да поставим нов модел на взаимоотношения между институциите
Дата: 28/04, 19:151 Коментар
От Центъра за градска мобилност предупреждават за измами с есемеси
Дата: 28/04, 19:01
Йовчев: Кандев сбърка. Главният секретар не трябва да бъде в образ на жертва
Дата: 28/04, 19:00
Първи списък с министрите на Радев
Дата: 28/04, 18:47