Засаждат нови дървета в центъра на Варна


26/05/2026, 13:34

Снимка Община Варна

С дарение ще се облагороди една от най-представителните градски зони във Варна, пространството от кръстовището на бул. „Княз Борис I“ и бул. „Сливница“ до Фестивалния и конгресен център.

Дарението предвижда засаждане на многогодишни растения, подходящи за нашите климатични условия. Дарителят ще изгради и необходимата поливна система, която да осигури дългосрочна грижа за дърветата.

Дейностите по засаждането ще започнат в следващите дни. Работата на озеленителите няма да налага затваряне на алеята.

Новата растителност ще допринесе за по-естетичния облик на централната градска зона и ще обогати зелената система на града, съобщи Пресцентър на Община Варна.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Решение на съда постави под напрежение класирането за първи клас в София
Дата: 27/05, 17:02

Зарядна станция за електромобил: кога си струва да инсталирате собствена?
Дата: 27/05, 16:50

Съдът остави в ареста сириеца, който изостави в Мерцедес мигранти в Бургас
Дата: 27/05, 16:49

Ботев Пловдив представи новия треньор
Дата: 27/05, 16:46

Бащата на загиналото момиче в Благоевград: Започвам моята борба за България! Дъщеря ми е използвана и манипулирана, има борба и изхвърляне през прозореца
Дата: 27/05, 16:45

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия