кадър: Спортал
Новото попълнение на Лудогорец Филип Калоч даде мнението си след победата с 1:0 срещу Динамо (Минск) в квалификациите на Шампионска лига. Чешкият футболист заяви, че тепърва ще набира сила и че е уверен в класирането напред на "орлите".
"Това е първи официален мач, те играха така, както ние ги бяхме проучили - с дълги топки, с единоборства. Можехме да се справим по-добре, уцелихме две греди, очаквахме мачът да е малко по-отворен. Беше първият ми мач. Мисля, че тепърва ще показвам повече, не беше най-добрият ми мач, щастлив съм за гола.
Искам да помагам още повече на отбора. Не мисля, че ще имаме затруднения, но това е само първото полувреме, след седмица е реваншът, отиваме там с мисъл за победа. Искаме да преминем през Динамо и да се класираме за следващия кръг", каза пред Спортал Филип Калоч.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Откриха мъртъв генерал-майор от ФСБ в оставка в Москва
Дата: 21/08, 15:38
Намалената мощност на АЕЦ "Козлодуй": 5-ти блок работи нормално, има резервни мощности, няма проблеми с тока
Дата: 21/08, 15:34
Боен дрон камикадзе изплува на плаж край Истанбул
Дата: 21/08, 15:27
Времето във Варна в събота
Дата: 21/08, 15:26
Прокуратурата отговори на Демерджиев: Неприемливи са всякакви "предупреждения", отправени от министър
Дата: 21/08, 15:18