Редактор: Недко Петров
Стопкадър Нова Тв
Емблематична водеща подкрепи Дара в труден за нея момент. Певицата стана обект на грозни нападки и омраза от страна на много потребители в интернет, след като се разбра, че ще представя страната ни на „Евровизия 2026“. Обидена, Дара дори обмисляше да не се яви на конкурса, но в крайна сметка взе решение да участва.
Днес зад нея застана и Гала с емоционални думи, с които откри поредното издание на „На кафе“.
Добро утро, скъпи зрители. Не знам дали знаете, че днес е зимен Симеоновден, което се води за много лош ден и не се слави с добро този ден в народните вярвания. Трябва да внимавате, трябва да се пазим в бита от инциденти, трябва да се пазим и от лоши хора, започна Гала.
По този повод, моля ви, не бъдете лоши. Обръщам се към всички хейтъри, днес поне не взимайте телефоните, не взимайте таблетите и компютрите с мисълта кой да охуля и какви гадни стрели да изпратя към някой. Защото този някой има душа и сърце там срещу вас. Спрете се поне днес. Казвам това, тъй като всички вчера бяхме развълнувани от нещо, което написа Дара, допълни Гала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
30 млн. евро са вкарани в обращение чрез магазините на Lidl
Дата: 03/02, 13:50
Пренасочват пациентите на детската хирургия на "Св. Анна" към Терапията след 1 март
Дата: 03/02, 13:32
И за утре обявиха жълт код за студ, но само в 7 области
Дата: 03/02, 13:27
Аркади Шарков: Имаме 1 млн. души, които не плащат здравна вноска
Дата: 03/02, 13:141 Коментар