снимки МВР
Отлично оборудвана и високотехнологична оранжерия за отглеждане на марихуана бе разкрита в частен имот от служители на РУ-Пазарджик. Действията са реализирани вчера в рамките на специализирана полицейска операция, насочена срещу наркоразпространението.
_%20933x%20700.jpg)
При проверка на частен имот, ползван от 54-годишен, криминално проявен, полицаите са открили специално обособено помещение за отглеждане на марихуана. На място са открити засадени 161 растения от вида на конопа с височина между 120 и 130 сантиметра. Наркооранжерията била много добре прикрита и оборудвана с всичко необходимо - въздуховоди, филтри за пречистване на въздуха, вентилатори, системи за контрол на температурата и влажността.
Общата маса на намерените растения е над 36 килограма и са иззети, а собственикът на имота е задържан. Спрямо него се води разследване под надзора на Районната прокуратура в Пазарджик, съобщиха от пресцентъра на МВР.
_%20933x%20700.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Седем колоездачи от Giro d'Italia са в областната болница във Велико Търново
Дата: 09/05, 22:03
Яйцата намаляват риска от Алцхаймер с до 27%
Дата: 09/05, 21:44
39 задържани в Париж след забранени крайнодесни и антифашистки демонстрации
Дата: 09/05, 21:24
Татяна Султанова: Моите очаквания за правителството бяха за нови хора с нов морал
Дата: 09/05, 20:591 Коментар
Мартин Димитров: Когато министрите не са ярки фигури, повече власт отива в премиера
Дата: 09/05, 20:471 Коментар