Варненските полицаи разкриха наркооранжерии в къща в с. Въглен


16/07/2025, 17:17

снимки пресцентър на МВР - Варна

Две наркооранжерии в къща в село Въглен бяха разкрити при проверка на отдел
„Криминална полиция“. В тях са открити 102 растения от рода на конопа в различен стадий на развитие, 2618 гр. суха маса –марихуана, 6.56 гр. кокаин и две електронни везни със следи от наркотични вещества.
Задържан е 34 годишен варненец – криминално проявен. На мъжа е повдигнато
обвинение и постановена мярка „Задържане под стража“ за срок до 72 часа от Окръжна
прокуратура – Варна.


Вчера в хода на специализирана полицейска операция по линия „Противодействие на разпространението на наркотични вещества“, е задържан 40 годишен мъж от Варна непосредствено след като е разпространил наркотични вещества на други лица, част от които са непълнолетни. Проведени са неотложни процесуално – следствени действия, при които са намерени и иззети общо 14.32 гр. марихуана и 2 бр. везни.

Мъжът е задържан за срок до 24 часа, а случаят е докладван на прокуратурата и предстои повдигане на обвинение, съобщиха от пресцентъра на варненската полиция.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Контраадмирал Кирил Михайлов: Ежедневно ВМС са готови за действие срещу морски дронове и плаващи мини
Дата: 08/08, 20:52

ОДМВР-Варна: Отивате на плаж? Не оставяйте ценни вещи в автомобила си!
Дата: 08/08, 20:45

Тихи: Можем да потвърдим с увереност, че не е насочван умишлено никакъв летателен апарат към България
Дата: 08/08, 20:34

Дублиращият отбор на Черно море представи състава си за новия сезон
Дата: 08/08, 20:25

Presstv: 17-годишното момиче, подмамило Георги Кузев, е редовна ученичка и дъщеря на бивша учителка
Дата: 08/08, 20:18

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия