Фолк певицата Мария се омъжи за половинката си - бизнесмена Теодор Петков, предаде Дир.бг
Новината дойде лично от миньончето на лекия жанр, която публикува кадри от щастливия ден в профила си в Instagram. От кратките story видеа се вижда как брюнетката пътува към ритуалната зала, и как двамата с Теодор вече излизат от нея като съпрузи.
За гражданския си брак, Мария е заложила на секси, къса бяла рокля с гол гръб, който разкрива пресния татус, който си направи в чест на новия си съпруг. На него са изобразени две пеперуди, както и инициалите на Теодор и датата му на раждане, която съвпаднала и с първата им среща.
Бизнесменът пък избра риза с къс ръкав и панталон в сивата гама. Всеки от младоженците носеше и чанта, а Мария и красив булчински букет.
Засега от кадрите не става ясно кои от близките на младото семейство са станали свидетели на бракосъчетанието. Очаква се големият купон да се състои след няколко седмици в Гърция.
_%201116x%20653.jpg)
Това е четвърти брак за Мария, която само преди няколко месеца окончателно се раздели с последния си съпруг Миро.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 19:20
Стилиян Петров: Заедно надеждата никога не угасва. Време е да пренесем тази енергия край морето!
Дата: 06/05, 19:03
Две катастрофи с мотоциклетисти на пътя Девин – Кричим
Дата: 06/05, 18:561 Коментар
Унищожават 3,6 тона месо от кланица в Харманли заради лоша хигиена
Дата: 06/05, 18:48