кадър: Диема Спорт
Отборите на Левски и Брага завършиха при резултат 0:0 в първия сблъсък от втория квалификационен кръг на Лига Европа. По този начин всичко ще се реши на реванша след седмица на "Мунисипал де Брага". "Сините" изиграха много стабилен мач и не позволиха на португалските звезди да създадат сериозни опасности пред Светослав Вуцов, предаде Спортал.
Старши треньорът на домакините Хулио Веласкес заложи от първата минута на Мустафа Сангаре, който във втори пореден мач водеше атаката на "сините". Зад него действаха Марин Петков, Радослав Кирилов и Рилдо. В центъра на терена бе двойката от реванша с Апоел в Унгария – Гашпер Търдин и Георги Костадинов. В защитата пък бяха разположени Майкон, Кристиан Макун, Кристиан Димитров и Алдаир. На вратата бе големият герой от мачовете от първия кръг в турнира – Светослав Вуцов.
Гостите заложиха на големите си звезди Жоао Моутиньо и Рикардо Орта, които общо имат 158 мача за националния отбор на Португалия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Песков: Путин е готов да преговаря с Европейския съюз
Дата: 08/05, 14:06
Черно море и Спартак взеха лиценз, Берое - не
Дата: 08/05, 14:01
Махат Кандев
Дата: 08/05, 14:00
Стармър след провала на изборите: Няма да подам оставка
Дата: 08/05, 13:55