Снимка Булфото
Трима пострадали при две пътнотранспортни произшествия са настанени в Многопрофилната болница за активно лечение (МБАЛ) „Д-р Иван Селимински“ – Сливен през последното денонощие, съобщиха от лечебното заведение.
В Отделението по реанимация са настанени двама турски граждани – 40-годишна жена и 12-годишно момче. Жената е претърпяла коремна операция и е в стабилно състояние. На детето също е извършена коремна операция. То е с рани по главата и счупен крак, като състоянието му е стабилно и е контактно, пише БТА.
В Отделението по неврология е настанен 78-годишен мъж. По първоначална информация той е получил гърч по време на шофиране и е катастрофирал. Състоянието му е стабилно.
През последните 24 часа спешна помощ в болницата са потърсили 77 души, от които 31 са приети за лечение. За същия период е родено едно бебе и са извършени осем операции.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Съдът отмени решението на РИОСВ – Варна за спиране на проекта за вятърен парк "Лозенец"
Дата: 30/06, 16:38
Папа Лъв XIV за първи път назначи жена на висок пост във Ватикана
Дата: 30/06, 16:34
Утре временно променят движението в три участъка на АМ "Тракия" за профилактика на тол рамки
Дата: 30/06, 16:31
Сменяме левовете срещу такса в евро
Дата: 30/06, 16:23
МОН обяви резултатите от НВО: Варна сред трите области с най-добри резултати
Дата: 30/06, 16:13