Булфото
Интензивен е трафикът на ГКПП „Капитан Андреево“ на границата с Турция на изход за товарни автомобили, съобщават на сайта си от „Гранична полиция“.
Движението е интензивно и на ГКПП „Калотина“ на границата със Сърбия вход и изход за леки автомобили.
От „Гранична полиция“ напомнят, че от 20.01.2026 г през граничния преход с Гърция „Рудозем“ преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона. Автомобили до 3,5 тона преминават и на граничните преходи „Златоград“, „Маказа“ и „Ивайловград“.
На граничните преходи „Кулата“, „Илинден“ и „Капитан Петко войвода“ преминават преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
Трафикът е нормален на всички гранични пунктове с Република Северна Македония, както и на граничните преходи с Румъния, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Снежна покривка ще натрупа в Северна и Западна България утре
Дата: 16/02, 13:18
КТ "Подкрепа" не подкрепя приетите на първо четене промени за мултифондовете
Дата: 16/02, 13:04
Божидар Саръбоюков: Това е сбъдната мечта – нов национален рекорд и №1 в света
Дата: 16/02, 13:021 Коментар
МВР издирва извършителите на палежа в дома на кмета на Бистрица
Дата: 16/02, 12:55
16-годишно момиче припадна в дискотека след употреба на алкохол
Дата: 16/02, 12:511 Коментар