Легендите на България превземат Варна – най - големият концерт на лятото е на 12 август


28/07/2025, 13:03

Легендите на България и Владислав Славов подготвят най-голямото музикално събитие на сезона във Варна. На 12 август Летният театър ще се превърне в сцена на емоции, златни хитове и незабравими спомени. Маргарита Хранова, Данчо Караджов, Трамвай №5, Милена Славова и Янка Рупкина ще съберат поколения с вечните си песни и ще докажат, че българската музика е жива и силна.

Тази вечер ще бъде специална, защото освен музикалния празник ще се отбележат и 15 години съвместна работа между артистите и техния импресарио Владислав Славов – човекът, който превърна мечтата в традиция и организира най-мащабните турнета у нас. Артистите споделят: Работим с него безупречно вече 15 години – като един екип, с взаимно уважение и доверие. Те допълват: Той е изключителен представител на нашата музика и символ на професионализъм, благодарение на когото продължаваме да сме толкова близо до публиката.

Концертът ще се проведе на 12 август от 21:00 часа в Летния театър във Варна. Билети могат да се закупят от мрежата на Eventim и Grabo.bg. Не пропускайте тази вечер, в която Варна ще бъде столицата на музиката, морето ще бъде сцена на емоции, а публиката ще стане част от историята. България пее с Легендите.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Радев в Струмяни: Няма как да предотвратим изобилните валежи, но проверките показват редица проблеми
Дата: 28/08, 11:27

До 4000 евро помощ могат да получат засегнатите от наводнението в Батак и Пещера
Дата: 28/08, 11:23

Сърфист се заби в надуваем „диван“ с туристи край Свети Влас, откараха полякиня в болница
Дата: 28/08, 11:181 Коментар

Илин Димитров: Увеличаваме въздушния трафик заради Евровизия 2027 в Бургас
Дата: 28/08, 11:121 Коментар

Образувано е досъдебно производство и прокурорска преписка във връзка с добив на пясък край село Лозен
Дата: 28/08, 10:56

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия