1 година затвор за кражба на имитационна бижутерия


Дата: 30/07, 15:06

Снимка: Пиксабей, илюстративна

Районният съд във Варна наложи на 25-годишен мъж наказание от една година лишаване от свобода, което да  изтърпи при първоначален строг режим.

Младият мъж се призна за виновен в това, че на 14 май тази година в ранните утринни часове от магазин и склад към него за сувенири и имитационна бижутерия по ул. „Д-р Пискюлиев“ във Варна откраднал множество гривни, колиета, сувенири под форма на банкноти с номинал 100 долара, часовници, очила, преносим компютър, мобилен телефон и други вещи. 

Кражбата е извършена в условията на опасен рецидив, чрез разбиване на две входни врати към помещенията с помощта на техническо средство. 

По записите от охранителните камери още същия ден извършителят е установен, като с протокол за доброволно предаване всички откраднати вещи били открити и върнати на собствениците им.

25-годишният мъж има предходна съдимост. Със споразумението той приема да заплати направените по делото разноски. Съдебният акт е окончателен и влиза в сила веднага.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На 4 февруари 1968 година е роден Теодор Ушев
Дата: 04/02, 03:00

Има решение при крампи
Дата: 04/02, 02:50

30 млн. евро са вкарани в обращение чрез магазините на Lidl
Дата: 04/02, 02:40

Стотици жалби срещу двойни и тройни сметки за ток
Дата: 04/02, 02:001 Коментар

4 февруари - Световен ден за борба с рака
Дата: 04/02, 01:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия