Кадър БНТ
Победителката в националната селекция за "Евровизия 2026" – Дара, няма да се подготвя у нас за най-голямото музикално събитие в Европа. Това сподели самата тя пред БНТ, цитира Блиц.
След победата си в събота вечер Дара призна, че е преживяла изключително тежък период и дори е обмисляла да се откаже от надпреварата заради тежките критики и смазващия хейт към нея, таланта ѝ и най-вече твърденията за нагласена победа.
"Когато на линия седи твоето ментално здраве и тези усещания, които аз имах в тялото си, започваш да се притесняваш за по-сериозни неща в живота", сподели изпълнителката, която пояснява, че дълги години е работила над психическото си здраве, а случилото се я е сринало.
Решението ѝ да продължи дошло след мощна вълна от подкрепа – обаждания от колеги, близки хора и стотици съобщения от фенове.
"Няма как да предам нито един от моите фенове. Нито пък себе си и мечтите си", категорична е Дара. Поп звездата подчерта, че негативните коментари не са я сломили, но тялото ѝ ясно е показало, че натрупаният стрес не може да бъде пренебрегнат. Именно затова е взела важно решение – да смени обстановката.
Певицата разкри, че заминава за Букурещ, където ще работи активно по песните си за "Евровизия". Там тя ще се концентрира изцяло върху творческия процес. А компанията ще ѝ прави международен екип, наречен в социалните мрежи "Dream team", работил и по парчетата на други представители на Евровизия.
"Това е мястото, където се чувствам най-добре – за детската площадка на музиката", каза с усмивка Дара.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
КУБ Корпорация предоставя отстъпки за покупка на жилища от спортисти по време на Зимната олимпиада
Дата: 09/02, 08:50
Следовател: Възможно е рейнджърите от "Петрохан" да са ползвани от други и сега е трябвало да бъдат ликвидирани
Дата: 09/02, 08:381 Коментар
Синоптик: Пикът на преливането в каскада Арда достигна 1750 кубични метра в секунда
Дата: 09/02, 08:25
Един човек е загинал при катастрофа през изминалото денонощие
Дата: 09/02, 08:21
Препатили сънародници отърваха болницата
Дата: 09/02, 08:20