Булфото
Възникнал е пожар над с. Добростан, общ. Асеновград, алармираха от общинската управа.
Към момента огънят е обхванал неголяма площ от около два декара от боровата гора в местността Пилешка чука, а по овладяване на пламъците за момента работят четири екипа пожарникари - един от Асеновград и три от Пловдив, каза главен инспектор Величко Бришимов, началник на Районна служба „Пожарна безопасност и защита на населението“ - Асеновград, цитиран от БНР.
На мястото са още кметът на общината д-р Христо Грудев, служители от Дирекция "Горско стопанство" и доброволци от селото.
Всички сили са насочени към овладяване, локализиране и потушаване на пламъците. Към момента няма опасност за населението.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Скутер мина през главата на човек в Дунав край Лом
Дата: 30/08, 16:12
Германска пенсионерка в село Лозен: В Германия едва оцеляваме, в България е по-евтино, тук се излекувах
Дата: 30/08, 15:51
Моторист загина след гонка с полицията в Берковица
Дата: 30/08, 15:45
70-годишен украинец се удави в Синеморец
Дата: 30/08, 15:42