Варна се прощава с д-р Десислава Бъклова


Дата: 13/08, 09:45

Пиксабей

Екипът на Аджибадем Сити Клиник Варна съобщи за кончината на д-р Десислава Бъклова – уважаван дерматолог и обичан колега. Лекарите от клиниката изразяват признателност за годините на съвместна работа, като я описват като специалист с висок професионализъм, внимание към пациентите и сърдечна усмивка, която е озарявала всеки ден.

Поклонението ще се състои в четвъртък, 14 август, в църквата „Свети великомъченик Прокопий Варненски“ от 11:30 часа, пише Морето.

Пациенти и приятели споделят, че ще запомнят д-р Бъклова като лекар, който е лекувал не само с правилната терапия, но и с топлото си отношение и неизчерпаема емпатия. Мнозина я определят като вдъхновяваща личност, винаги готова да помогне и да изслуша.

Голяма загуба за всички, които я познавахме. Поклон пред паметта й!

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



27 януари – Годишнина от рождението на Моцарт
Дата: 27/01, 01:00

17-годишен преби мъж в центъра на Шумен заради отказана цигара
Дата: 27/01, 00:45

Появиха се нови открития за Европа - ледената луна на Юпитер
Дата: 27/01, 00:30

Шуменско се отдалечава от грипна епидемия
Дата: 27/01, 00:15

Дъжд навсякъде във вторник
Дата: 27/01, 00:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия