Денислав Коцев: Бяхме по-добри, няма да се възгордеем от победата


10/01/2014, 21:17

Снимка: Румен Сарандев

Наставникът на баскетболния Черно море Денислав Коцев заяви след успеха над Балкан, че неговият тим е бил по-добрият на терена. Въпреки това, специалистът заяви, че е нужно да има уважение към съперника и допълни, че има още много мачове до края на сезона.

„Началото на мача бе един шок за нас. Точно за това си говорехме в съблекалнята преди срещата да не допускаме лесен старт за тях, тъй като са отбор, който трудно можеш да обърнеш след това. Малко бяхме сковани в началото заради важността на тази среща, вторият срещу третия, но бързо преодоляхме шока“, започна Коцев.

"Да, доволен съм от представянето и на Николай Стоянов. Всички видяха, че той игра страхотно. Ние сме много по-млад отбор от Балкан със състезатели родени 93,94-а година. Да, днес ние бяхме по-добри. Но нека уважаваме противника, има много мачове до края на първенството”, коментира още наставникът.

Той бе категоричен, че варненци няма как да полетят в облаците след добрата серия от победи над силни съперници. "Няма такава опасност при нас, тъй като целите ни не са толкова да бием, колкото да играем мач за мач и да демонстрираме добър баскетбол", завърши Коцев.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Феновете на ЦСКА изкупиха 22 хиляди билета за финала
Дата: 12/05, 14:40

НОИ: Средният осигурителен доход в България расте
Дата: 12/05, 14:39

Путин разширява най-големия завод за дронове в света
Дата: 12/05, 14:35

Жена наръга 4 пъти приятеля си в Несебър
Дата: 12/05, 14:331 Коментар

НИМХ обяви жълт код за 20 области в сряда
Дата: 12/05, 14:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия