Снимка: Пиксабей
Българка на 61 години е загинала от раните си, след като управляваният от нея автомобил се е сблъскал с пожарен камион в Кератеа, южно от гръцката столица Атина, съобщи електронното издание на гръцкия вестник "Катимерини".
Инцидентът е станал в сряда следобяд. Жената е била транспортирана към болнично заведение в Атина, но е починала скоро след пристигането си там, предава БТА.
Двама пожарникари, които са се намирали в камиона при сблъсъка, са пострадали леко и са били транспортирани към друго болнично заведение.
От гръцката полиция съобщиха, че шофьорът на пожарния камион е бил арестуван и по-късно освободен по заповед на прокурор.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в четвъртък 27 август
Дата: 27/08, 05:00
Хороскоп за четвъртък: Телец - практичност; Лъв - увереност; Везни - хармония; Стрелец - промяна; Водолей - разходи
Дата: 27/08, 04:30
А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 27/08, 04:00
На днешната дата в историята
Дата: 27/08, 04:00
Рожден ден празнува Деян Донков
Дата: 27/08, 03:00