Снимка Фейсбук
България ще има свои представители на финалите на Балканското първенство по тенис на маса в Елбасан, Албания.
При девойките Нина Николова поднесе сензацията на турнира до момента, след като категорично победи с 4:0 поставената под №1 и сочена за фаворитка Alesia Sferlea.
При кадетите Мирослав Шмидт от СКТм "Комфорт" Варна за втора поредна година ще играе на финал и ще защитава балканската си титла. В полуфинала той се наложи с 4:2 над сърбина David Capanda, а в битката за златния медал ще се изправи срещу турчина Kuzey Gundogdu.
При юношите Йоан Величков и Стефан Димитров не успяха да преодолеят полуфиналната фаза, но с отличното си представяне заслужено завоюваха бронзовите отличия.
Пожелаваме успех на нашите български лъвчета!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Каримански: Бюджетът закъсня и оставя твърде малко време за реформи
Дата: 28/06, 18:12
Кола скъса мантинелата на АМ „Тракия“ край Карнобат и изхвърча в нивата
Дата: 28/06, 18:00
Невзоров: КУБ работи, както обикновено! Инвестирам не само пари, но и част от душата си във Варна
Дата: 28/06, 17:461 Коментар