Кадър БНТ
Варненци протестираха пред заведението на Пламенка Димитрова - жената, която подаде сигнала срещу кмета на общината Благомир Коцев.
Събралите се поискаха незабавното освобождаване на Коцев и определиха задържането му като поръчково и напълно незаконно. Гражданите посочиха, че подобен арест може да се случи на всеки, като заявиха, че не вярват на съдебната система в България.
Въпреки, че протестът се състоя в близост до голям варненски булевард, движението не беше блокирано. Събралите се имаха намерение да прекъснат работата на ресторанта в знак на протест, но заведението днес не работеше, съобщава БНТ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
11 месеца затвор, отложени с 3-годишно изпитание получи български мениджър след разследване на Европрокуратурата
Дата: 26/01, 11:09
Валентин Йорданов става на 66 години
Дата: 26/01, 11:07
Борисов се срещна с конгресмен от САЩ
Дата: 26/01, 11:031 Коментар
Капацитетът на водопреносна мрежа в южните квартали на Варна е изчерпан, няма възможност за нови абонати
Дата: 26/01, 10:591 Коментар
Луксозен автомобил се движи в София без преден регистрационен номер
Дата: 26/01, 10:58