Снимка: Булфото
Пробата за алкохол на шофьора, който загина при пътен инцидент край село Маринка и причини смъртта на още един човек на 25 януари, е с положителен резултат. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас.
След анализи в Базовата научно-техническа лаборатория е установено, че концентрацията на алкохол в кръвта на 41-годишния мъж, управлявал лек автомобил БМВ 318, е 1,76 промила. При неговия 52-годишен спътник, който също загина в катастрофата, е отчетена концентрация от 3,16 промила.
Пробата за алкохол на 32-годишната водачка, чийто лек автомобил беше блъснат, е отрицателна, казаха от полицията. Пробите за употреба на наркотични вещества са изпратени за анализ в София.
Пътният инцидент стана около 17:30 часа в отсечката между пътен възел "Крайморие" и село Маринка, припомня БТА. Автомобилът, в който са пътували загиналите мъже, навлязъл в лентата за насрещно движение и се е ударил челно в лек автомобил "Фолксваген" с бургаска регистрация, управляван от 32-годишната жена от Бургас, която беше откарана в болница.
След инцидента пътят беше затворен за движение в двете посоки.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
RADIOPLAY MEDIA организира мащабно бизнес парти с подкрепата на КУБ
Дата: 30/01, 04:20
Перник: повече избор за работа от новата година
Дата: 30/01, 04:00
Прогноза за много дъжд в петък
Дата: 30/01, 04:00
Ортопедично лечение в чужбина: д-р Дженгиз Чабукоглу в Пловдив и Бургас 6-7.02.26 г.
Дата: 30/01, 03:10
На 30 януари рожден ден има Димитър Бербатов
Дата: 30/01, 03:00