Снимка: Булфото
Окръжната прокуратура в Кърджали е привлякла като обвиняем 76-годишният О. С. за това, че на 10 април в село Пепелище предумишлено е умъртвил 65-годишния Ф. Р. Това съобщиха от пресцентъра на прокуратурата и допълниха, че престъплението е по чл. 116 ал. 1 т. 9 във връзка с чл. 115 от Наказателния кодекс.
Деянието е извършено около 21:00 часа на 10 април, когато О. С. отишъл в двора на къщата на Ф. Р. Нападателят и пострадалият мъж се познавали от дълго време, посочва БТА. Те имали личен конфликт.
В двора на къщата възникнал скандал между тях. О. С. нанесъл прободни рани на Ф. Р., вследствие на които 65-годишният мъж е починал.
Обвиняемият е задържан за срок до 72 часа с постановление на наблюдаващия прокурор.
Предстои Окръжната прокуратура в Кърджали да внесе искане в съда за вземане на мярка за неотклонение "задържане под стажа" спрямо него.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Карбовски след катастрофалната загуба на Орбан: Лъжи, хитрини, уйдурми
Дата: 13/04, 08:39
Трафикът на всички гранични пунктове и преходи тази сутрин
Дата: 13/04, 08:35
Зоните за кратковременно паркиране във Варна ще са безплатни и днес
Дата: 13/04, 08:33
АПИ: От 12:00 до 20:00 ч. днес ще е ограничено движението на камиони, пътуващи към София
Дата: 13/04, 08:28
Унгария празнува цяла нощ падането на Орбан след 16 години на власт
Дата: 13/04, 08:242 Коментара