Ограничиха до 100 км/ч скоростта по част от АМ "Тракия"


15/04/2026, 15:34

Снимка АПИ

Важно новина за всички шофьори, които преминават с колите си по родна магистрала.

Скоростта на движение в участъка от 67-и до 80-и км на автомагистрала „Тракия“ в област Пазарджик е намалена до 100 км/ч. поради неравности, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура". 

Целта е повишаване безопасността на движение в 13-километровата отсечка, която не е ремонтирана повече от десет години. По трасето са монтирани пътни знаци и табели, сигнализиращи шофьорите за неравностите и необходимостта да ограничат скоростта. 

Предстоят частични ремонтни дейности в участъка по програмата за текущо поддържане, като в момента се подготвят нужните документи за възлагане на работите, пише nova.bg.

Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Съдия и прокурор във Варна: Ако всеки спазва задълженията си, няма да има нужда друг да търси правата си
Дата: 15/04, 17:00

Руската Дума даде право на Путин да изпраща войски в чужди държави с цел "защита на руски граждани" от съд
Дата: 15/04, 16:55

Илин Димитров: 18 820 дни без добра свързаност за Варна
Дата: 15/04, 16:50

Лавров: Вучич лично обеща на Путин съюз с Русия и никога Сърбия да не се присъединява към ЕС
Дата: 15/04, 16:47

Студенти по право от ВСУ „Черноризец Храбър“ преминаха практическо обучение в съда
Дата: 15/04, 16:45

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия