кадър: Спортал
Старши треньорът на "Левски" Хулио Веласкес заяви, че тима го очаква тежко изпитание срещу силен опонент. В неделя, 17 август, от 21:15 ч. "сините" ще гостуват на Ботев (Враца) в двубой от петия кръг на българското първенство, който ще се играе на стадион "Христо Ботев".
От състава на "Левски" със сигурност отпадат титулярите Мустафа Сангаре и Георги Костадинов, които лекуват контузии. Всички останали би трябвало да бъдат налични за старши треньора, но се очаква нова порция ротации след тежкия двубой от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите срещу "Сабах".
"Днес следобед имаме тренировка, утре също имаме занимание. Все още има много часове до мача", отговори Веласкес на въпрос за кондицията на футболистите, допълва gol.bg.
"Има играчи в процес на възстановяване. Няма гаранции за всички, но със сигурност Мустафа Сангаре и Георги Костадинов няма да вземат участие в мача. Отзивите след тестовете им в петък са позитивни. Останалите са в нормален ритъм. Някои са с повече умора в мускулите. Като цяло добре отговаряме на сгъстения цикъл, държим се добре", продължи треньорът на вицешампионите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мините над Кюстендил - под засилена охрана заради откритата нарколаборатория
Дата: 10/05, 20:54
Кирил Петков: Маршът на хамелеоните започна с пълна сила
Дата: 10/05, 20:372 Коментара
Нетаняху: Войната с Иран не е приключила. Тръмп: САЩ ще вземат иранския уран в даден момент
Дата: 10/05, 20:222 Коментара
Камион се вряза в мантинела на АМ „Тракия“ в посока Бургас
Дата: 10/05, 20:12
Локализираха пожара в склад в София, няма засегнати съседни сгради
Дата: 10/05, 20:00