Кадър Инстаграм
Софи Маринова отново успя да привлече вниманието на феновете си, този път не от сцената, а от дансинга.
В TikTok се появиха клипчета, на които попфолк дивата танцува на хаус парти в известно заведение на морето.
Маринова, която е символ на жанра вече повече от две десетилетия, видимо се наслаждава на музика, която не е част от обичайния ѝ репертоар. Облечена в ефектна леопардова рокля, тя сияе на маса заедно с други популярни имена от попфолк сцената – Меди, Десита, Преслава, Селина и Криси, предаде Блиц
На видеата се чува как певицата повтаря с ентусиазъм „Горе, горе, горе!“, докато вдига ръце във въздуха и се включва в еуфорията на купона.
Кадрите предизвикаха бурни реакции в социалните мрежи – фенове и колеги не спестиха одобрението си, като мнозина отбелязват, че чарът на Софи Маринова е в способността ѝ да бъде естествена и да се забавлява независимо от стила на музиката.
@_chalga_music #sofimarinova #medi #foryou #fyp ♬ original sound - Chalga Music
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Асен Василев: Със сигурност няма да подкрепим правителство на "Прогресивна България"
Дата: 05/05, 17:08
Военноморският музей отбелязва празника на Българската армия с нова изложба и вход свободен
Дата: 05/05, 17:01
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 05/05, 17:00
Обявиха промените в движението в Бургас заради Giro d’Italia
Дата: 05/05, 16:54
Литовката, която намушка с нож четирима във Варна, е временно пребиваваща в страната
Дата: 05/05, 16:45