Пиксабей
Съветникът по спортните въпроси на президента на Република България Илияна Йотова Георги Александров спаси дете от сериозна неприятност по време на семейната си почивка в Гърция.
Георги Александров, който е бивш състезател и треньор по кану-каяк, успя да спаси 12-годишно румънско момиче, което бе навлязло само с падъл борд на 3,5 мили от брега в Ситония.
Георги Александров забелязал бедстващото момиче по средата на дистанцията до Касандра. След още 2 мили вятърът можеше да отнесе детето в открито море.
Александров веднага достигнал до нея с моторница, след което я извадил невредима на брега.
“Още един щастлив ден. Спасихме едно 12-годишно момиченце. Падълборн бе излязъл навътре в морето при offshorе вятър. Без спасителна жилетка, без вода, на 4 км от брега. Не влизайте в морето без жилетка, телефон, въже и приятел. При този вятър за 15 минути дъската навлезе на 4 км в морето. При тази ситуация мога да отида да помогна или да извикам моторница, за да го извади”, каза Георги Александров във видео, което публикува след успешната спасителната акция, написаха от sportal.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Водещ юрист обяви президента на ФИФА за самозабравил се
Дата: 13/07, 22:37
Тръмп ще направи обръщение към американците в четвъртък вечерта
Дата: 13/07, 22:24
КАПБ и Европейски транспортен клъстер към властта: Вместо партньорство браншът получава „административен рекет”
Дата: 13/07, 22:19
Институции ще проверяват случая със скачащите деца от моста на Струма
Дата: 13/07, 21:47