Кадър Нова тв
Иво Димчев спечели за втори пореден път победата в актуалния сезон на „Като две капки вода“, след като впечатли журито и зрителите с превъплъщението си в образа на легендарния Емил Димитров. Изпълнението му донесе най-висок сбор от точки и категорично първо място в класирането на вечерта, съобщава town.bg.
Певецът успя да пресъздаде не само вокалния стил, но и сценичното присъствие на големия български артист, което му осигури широка подкрепа както от журито, така и от публиката. Участниците в шоуто определиха представянето му като едно от най-силните от началото на сезона.
Второто място зае Алекс Раева с образа на Катя Филипова, а трета остана Емилия, която влезе в ролята на Лили Иванова. Останалите участници също предложиха разнообразни и атрактивни превъплъщения – сред тях бяха образите на Силвия Кацарова, Ваня Костова, Маргарита Хранова и Веселин Маринов.
След поредния успех Иво Димчев затвърждава лидерската си позиция и в общото класиране на сезона. По данни на таун.бг конкуренцията остава оспорвана, но засега той се откроява като фаворит за финалната победа.
Предаването продължава да бъде сред най-гледаните развлекателни формати и сред водещите новини в телевизионния ефир.
Десислава Радева: Мене ме нема в целата схема, обръщайте се към "онзи, на когото името не бива да се споменава"
Дата: 04/03, 08:46
Първи полет с българи от Дубай се очаква да кацне във Варна днес
Дата: 04/03, 08:37
Младоженци, блокирани на Малдивите: Местните се възползват от конфликта в Близкия изток, цените на стоките и услугите скочиха тройно
Дата: 04/03, 08:261 Коментар
Варненци: Шофирането е трудно, дупките са страшно много и повечето са, където е имало кърпежи
Дата: 04/03, 08:17
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 04/03, 08:10