Снимка: Vatican news
Папа Лъв XIV призова католиците и другите вярващи да спазят ден на пост и молитви за мир в Украйна и другите раздирани от война страни в петък, предаде Ройтерс.
"Тъй като нашата Земя продължава да бъде наранявана от войните в Светите земи, в Украйна и в много други райони [...], приканвам всички вярващи да посветят 22 август на пост и молитва", каза папата по време на седмичната си аудиенция във Ватикана.
Нека вярващи помолят Бог "да ни дари мир и справедливост и да изтрие сълзите на онези, които страдат поради продължаващите въоръжени конфликти", призова Светият отец, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хороскоп за четвъртък: Телец - практичност; Лъв - увереност; Везни - хармония; Стрелец - промяна; Водолей - разходи
Дата: 27/08, 04:30
А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 27/08, 04:00
На днешната дата в историята
Дата: 27/08, 04:00
Рожден ден празнува Деян Донков
Дата: 27/08, 03:00
В Япония въвеждат технология в колите, която да следи какво прави шофьора
Дата: 27/08, 02:001 Коментар