Снимка: ОД на МВР-Шумен
Моторист пострада тежко при инцидент на пътя Шумен-Ямбол при изхода на Велики Преслав, съобщиха от пресцентъра на полицията.
В 18,40 часа вчера 79-годишен водач на лек автомобил Рено предприел маневра завой наляво към главния път. Възрастният мъж не видял, че по пътя с предимство в посока Шумен се движи мотор Сузуки. Последвал сблъсък, при който пострадал 35-годишния моторист от село Мадара, предава Шум бг.
Той бил откаран в МБАЛ-Шумен, където установили травми на главата, дясна ключица и бял дроб. Оставили го за лечение.
Пробите за алкохол на двамата водачи са отрицателни. Образувано е досъдебно производство, уточниха от полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
До 28 градуса по Черноморието
Дата: 30/08, 06:00
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 30/08, 05:40
Спортът по телевизията в неделя 30 август
Дата: 30/08, 05:00
Хороскоп за неделя: Овен - изненади; Близнаци - баланс; Дева - семейство; Скорпион - търпение; Риби - искреност
Дата: 30/08, 04:30