Кадър М. Минчев, Фб
Лек автомобил се размина на косъм от сериозни щети след инцидент, станал през нощта във Варна. Огромен метален стълб е рухнал в непосредствена близост до паркирано возило пред вход на блок в "Кайсиева градина".
За случилото се съобщава гражданин в социалните мрежи, като той публикува и снимка от мястото. По думите му няма данни стълбът да е съборен при пътнотранспортно произшествие, тъй като липсват видими следи от удар.
„Късмет за маздичката! Не прилича да е от ПТП, няма поражения от удар по стълба, от качествено изпълнение на фирмата вероятно ще да е“, твърди той.
Паднали дървета, стълбове и щети във Варна заради силния вятър
На кадъра се вижда, че конструкцията е паднала буквално на сантиметри от автомобила. По превозното средство не се забелязват щети, което показва, че ситуацията е можела да има далеч по-сериозни последици.
Към момента няма информация за пострадали хора. Причините за срутването тепърва трябва да бъдат изяснени, като случаят поставя въпроси относно състоянието и поддръжката на подобни съоръжения в градската среда.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Днес е ден за размисъл, забранява се предизборната агитация
Дата: 18/04, 07:00
Шефът на КУБ Корпорация: Стига лъжи по наш адрес!
Дата: 18/04, 06:50
С превалявания и вятър по Северното Черноморие днес
Дата: 18/04, 06:00
Beauty Center Izida ще отбележи първата си годишнина с бляскаво събитие във Варна
Дата: 18/04, 05:50
Спортът по телевизията в събота 18 април
Дата: 18/04, 05:00