Снимка: Пиксабей
Белият дом днес заяви, че президентът Доналд Тръмп не иска да вижда хора да бъдат ранявани или убивани по улиците в САЩ и смята, че убийството на мъж в Минесота от федерални агенти е "трагедия", предаде Ройтерс и БНТ.
"Нека бъда ясна за обстоятелствата, довели до този момент в събота. Тази трагедия се случи в резултат на умишлена и враждебна съпротива на лидерите от Демократическата партия в Минесота в продължение на седмици", каза говорителката на Белия дом Карълайн Левит.
Президентът "не иска да вижда хора да бъдат ранявани или убивани по улиците", но настоява за "край на съпротивата и хаоса" около политиката си за депортиране на имигранти, добави Левит.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
България спечели първа европейска титла в бадминтона
Дата: 15/02, 13:281 Коментар
Приемът в ясли и градини в София ще става по нови правила
Дата: 15/02, 13:21
Солей 06 с първа копка на нов проект в Св. Св. Константин и Елена
Дата: 15/02, 13:20
Парк “Виница“ – гражданска инициатива за повече зелени пространства в кв. Виница!
Дата: 15/02, 13:20
Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 15/02, 13:20