Снимка: Булфото
Привърженици на партия "Величие" се включиха в протеста пред "Вазовските машиностроителни заводи" (ВМЗ) в Сопот по повод на предстоящото днес посещение на премиера Росен Желязков и председателя на Европейската комисия (ЕК) Урсула фон дер Лайен в държавното предприятие.
Основната причина да сме тук е, защото сме недоволни от подкрепата на Европейския съюз към управляващите в България, каза пред журналисти народният представител от "Величие" Костадин Хаджийски. Той заяви, че Урсула фон дер Лайен не е добре дошла в България, съобщава БТА.
Относно обявената инвестиция на отбранителния концерн "Райнметал" за изграждане на два нови военни завода у нас, Хаджийски коментира, че това е добре за икономиката, но не харесват хората, които ще го правят.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Депутатите в новия парламент започват работа по същество
Дата: 07/05, 07:21
Два руски дрона се разбиха в Латвия
Дата: 07/05, 07:14
Започва изплащането на пенсиите за май
Дата: 07/05, 07:06