Кадър Youtube
„Дори не осъзнавах колко специални са те“ – това написа Антъни Джошуа в прочувствено съобщение в социалните си мрежи, посветено на „неговите братя“, загинали в тежката автомобилна катастрофа преди дни в Нигерия.
Бившият световен шампион по бокс в тежка категория благодари на всички, които са скърбели за неговите приятели, като признава, че приема загубата изключително трудно:
„Благодаря ви за цялата любов и грижа, които показахте към моите братя. Просто се разхождах с тях и си разказвахме вицове, без дори да осъзнавам колко специални са те. Много е трудно за мен, но знам, че е още по-трудно за техните родители. Имам силен дух и вярвам, че Бог познава сърцата им. Нека Бог има милост към моите братя.“
При жестокия сблъсък на 29 декември, случил се с висока скорост на магистрала, загинаха двама от най-близките му приятели. Латиф Айоделе и Сина Гами са пътували с боксовата суперзвезда, когато джипът се е ударил в спрял камион. Смята се, че двамата треньори са седели от дясната страна на превозното средство и са починали на място.
На кадри се видя как AJ е изваден от смачканите ламарини с помощта на десетки местни жители, станали свидетели на фаталния сблъсък. Той е трябвало да премине покрай телата на своите приятели, положени на земята, предава Бтв спорт.
Властите в Нигерия разпространиха снимка на шофьора, причинил ужасяващата катастрофа с Антъни Джошуа.
47-годишният Адении Кайоде е бил зад волана. Той е заплашен от доживотен затвор. Делото му е отложено за 20 януари.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Варненци алармират: Тровят улични котки с антифриз
Дата: 22/01, 11:00
"Възраждане" настояват за удължаване на плащанията в лева
Дата: 22/01, 10:57
"Ало" измамници оставиха възрастна жена без спестените ѝ 6 хиляди лева и над 3 хиляди евро
Дата: 22/01, 10:50
Две коли изгоряха при пожар в Плевен
Дата: 22/01, 10:37
Между 15 и 20 часа чакат камиони за преминаване през ГКПП "Капитан Андреево"
Дата: 22/01, 10:33