Кадър Нова Тв
Бившият министър на земеделието и храните Иван Христанов е готов да се кандидатира за президент. Това потвърди самият той пред News.bg.
Много хора, които той среща, му задават този въпрос. Трябва да станете президент, съветват го и непознатите. Виждам усилия в една група рокаджии, актьори, професори, които са създали нещо като инициативен комитет, подчерта той. Още преди месец те се свързали с него с предложение да го издигнат.
Обмислям го сериозно, изтъкна Христанов. За него проблем е демократичната общност, в която той вижда опити да саботира евентуалните кандидатури на Андрей Гюров и неговата. Освен това в десницата има споразумение за вътрешни избори и Христанов е готов да влезе в тази битка. Според него , ако дясното иска да има президент зад дясната кандидатура ПП и ДБ трябва да застанат, без да пречат , а самият кандидат тавана да може да работи с периферията. Кандидатът също така трябва да е припознат в малките места, по мнението му.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Старт на вълнуваща лятна кампания със страхотни награди в кинoсалоните на Cineland в цялата страна!
Дата: 19/07, 05:40
Спортът по телевизията в неделя 19 юли
Дата: 19/07, 05:00
Хороскоп за неделя: Овен - искреност; Близнаци - неочаквано предложение; Лъв - уединение; Козирог - компромиси; Риби - приятни изненади
Дата: 19/07, 04:30
На днешната дата в историята
Дата: 19/07, 04:00
Рожден ден празнува Иван Лечев
Дата: 19/07, 03:00