Кадър Черно море
Само няколко месеца след приключване на първи етап от изграждането на брегоукрепителното съоръжение до Рибарски плаж във Варна, вече е оформена по-широка пясъчна ивица, забеляза ИА "Черно море".
Рибарският плаж започва от Първа буна и стига до края на алея „Кап. Георги Георгиев“, която е пешеходна.
Одобриха разрешителното за панорамния асансьор, с който ще се слиза от Морската градина на крайбрежната алея
Плажната ивица се допълва от укрепителни тетраподи по протежение на крайбрежната алея, над които има удобни пейки за почивка, а в близост са многобройните ресторанти за всеки вкус.
Интерес представлява и изграденото екстериорно пространство в началото на плажа за почивка, снимки и наблюдение на варненския залив.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Цолов за първото си място във Формула 2: Това е отплата за положения труд между сезоните
Дата: 07/08, 19:13
Убийството на Георги Кузев не е нещо невиждано в България: Преди това беше Михаил Стоянов
Дата: 07/08, 19:111 Коментар
Италия отхвърли ултиматума на Испания за прекратяването на граничните проверки
Дата: 07/08, 18:551 Коментар
Кризисният щаб обсъди нови решения за подобряване на водния режим в резервата „Сребърна“
Дата: 07/08, 18:52
Умният избор за семейния бюджет: Как да пазаруваме практично и изгодно през август
Дата: 07/08, 18:40